Kramářova chata na Suchém vrchu Sport, relax, gurmánské menu na Suchém vrchu On-line rezervace

Detail novinky

 

Nabídka chaty pro nadcházející zimu

14.11.13 Na Suchém vrchu minulý týden již napadl první sníh, proto Vás chceme seznámit s nabídkou chaty a okolí pro letošní zimní dovolenou.

Celá chata je již kompletně připravená. Uskladnili jsme několik tun dřeva pro naše kachlová kamna, navezli jsme posypový materiál, dohodli jsme se na prohrnování přístupové cesty, připravili jsme lavice k venkovnímu posezení a zajistili mnoho dalších maličkostí.

Hlavní nabídkou naší chaty je zlevněné ubytování až do 31.1.2014 (kromě 20.12.13 - 1.1.14)

Máme připravené i další novinky:

  • V bufetu budeme připravovat lahodné palačinky
  • Rozšířili jsme nabídku wellness doplňkových služeb o některé kosmetické služby
  • V restauraci od začátku prosince nabídneme nové gurmánské menu

Pro lyžaře jsou jistě zajímavé i novinky z blízkého okolí chaty:

Pro sjezdaře je největší novinkou spojení obou údolí Bukové hory, tedy Ski parku Červená voda a Ski areálu v Čenkovicích. Společnost provozující Ski park ČV zakoupila lanovku v Čenkovicích (více na www.skibukovka.cz). Pro naše zákazníky tato novinka zajistí, že pouze 6 km jízdy autem od Kramářovy chaty se dostanou do Čenkovic a mohou nastoupit na lanovku a dostat se i do moderního Ski parku Červená Voda s dvěma více jak dvoukilometrovými sjezdovkami s moderní vyhřívanou lanovkou s bublinou, s moderním zázemím a mnoha zajímavými akcemi.

Pro běžkaře máme taky dobrou zprávu - rolba je po servisu připravena (parkuje u chaty odkud pravidelně vyjíždí) a díky vstřícnému jednání ze strany Lesů ČR můžeme oznámit, že Orlicko bude udržovat i některé nové cesty, zkratky apod.

Těšíme se na setkání u nás na hřebenu Orlických hor v obnovené Kramářově chatě, jež má tradici již od roku 1928. Kramářova chata v sobě snoubí kvalitu moderního horského hotelu s domácí atmosférou horské chalupy. Nabízíme příjemný pobyt v klidném prostředí Orlických hor, vždy dostupný automobilem.

Kramářova chata to je sport, relax, gurmánské menu na Suchém vrchu.

 

 

 

 

Jarní uzavření chaty

V těchto termínech bude uzavřená celá chata včetně rozhledny:...

O Velikonocích se rozjedou singltreky

Část tratí bude po zimě zprovozněna...

Nahoru