Kramářova chata na Suchém vrchu Sport, relax, gurmánské menu na Suchém vrchu On-line rezervace

Detail novinky

 

Po stopách Mikuláše ke Kramářově chatě

Přijďte se o víkendu rozloučit s Mikulášem a čerty a užít si nejen sněhovou nadílku na jednu z nejvýše položených horských chat v Orlických horách. Cesta za odměnou začíná ponecháním auta na Červenovodském sedle a vydání se čerstvě zasněženým lesem na Suchý vrch. Mikuláš obvykle chodí na běžkách po běžecké trase (3,8 km) a jelikož sněhu na běžky ještě nebude dostatek, je povoleno použít tuto trasu zcela výjimečně i pro pěší… Cestou Mikuláš poztrácel pár věcí a děti prosí, jestli by mu mohli poradit, co že to poztrácel. Tato rada posune děti dál ve hře na Kramářově chatě. Zde je u recepce připraveno Mikulášské přezkoušení zručnosti, přičemž všechny děti dostanou malou sladkou odměnu a ti nejlepší překvapení od čertů. Pro rodiče, dobré traséry, je v restauraci připraven čertovský mls.

     Hru je možné hrát i s psími mazlíčky, na které na chatě (v bufetu), čeká také nějaký pamlsek. Jen jsme zvědaví, jak popíší ztracené Mikulášovy věci…

      Start hry je v sobotu (8.12.2012) i v neděli (9.12.2012) od 10:00 na Červenovodském sedle a poslední dárky se rozdávají v 16:00 hod.

 BLL L Čert a Mikuláš

 


 

Jarní uzavření chaty

V těchto termínech bude uzavřená celá chata včetně rozhledny:...

O Velikonocích se rozjedou singltreky

Část tratí bude po zimě zprovozněna...

Nahoru